Nejhorší děti na světě 3

Historicky moje první kniha od Davida Walliamse a já jsem spokojená!

O čem kniha je?

Vypráví ty nejhorší příběhy o těch nejhorších dětí na světě a to doslova! 

Jak se mi kniha líbila?

Kniha provokuje, šokuje, je plná neslušných, praštěných a pár nechutných příběhů. I když to zní podezřele, zaručuji vám, že se u spoustu příběhů pobavíte :D Zajímalo by mě, jak by na některé reagovaly děti - asi udělám experiment a v brzké době vyzkouším :) Příběhy jsou nápadité, lehce uprděné a smradlavé :D Pokud je vaše dítě (nebo vy sami) na taková témata přecitlivělé, nepořizujte si ji. Pokud máte nadhled a neberete život příliš vážně, jděte do toho :D Určitě stojí za to jednotlivé příběhy s dětmi prodiskutovat, uvést je na pravou míru, aby jim bylo jasné, že všechny příběhy jsou hoodně přitažené za vlasy, ačkoli stojí na reálných typech dětí, které lezou ostatním na nervy - ať už jde o lháře, samolibého frajera, šikanátora, rozmazlené slečínky, apod. 

Předešlé díly jsem nečetla a zjistila, že to vůbec nevadí - jsem ráda, že si ke mně zrovna tento třetí díl našel cestu, protože už ta obálka je boží :) 

Ve spolupráci s KOSMAS.

Mé hodnocení: 70 %


Autor: David Walliams
Počet stran: 288 s.
Nakladatelství: Argo
Datum vydání: 2019
Anotace:
Zdá se, že zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. David Walliams je opět s humorem sobě vlastním zmapoval, zapsal a pak je předal Tonymu Rossovi, aby k nim nakreslil spoustu vtipných ilustrací. A ejhle, na světě je nová kniha deseti příběhů o nejhorších dětech. Poznáte Vejtahu Vítězslava, Panovačnou Patricii, Jedovatého Jošta a mnoho dalších. Ale nebojte, i oni dostanou, co si zaslouží!

Publikováno: 18. 07. 2019