Péťa na prázdninách

O čem kniha je?

Už 4.díl série Péťových dobrodružství:) Tentokrát si s ním procvičíme artikulaci, tedy schopnost správně vyslovovat hlásky.

Jak se mi kniha líbila?

Leporelo s krásnými obrázky (i když krapet složitějšími s vícero detaily než například v prvním díle) a tvrdými stránkami (takže se nic neroztrhne - značka ideál :D), rodiče můžou buď dětem číst příběh slovo od slova, nebo zapojit fantazii a vyprávět ho po svém jen v kontextu s obrázky:) Tu druhou možnost volím já s ohledem na věk Elči. Je to už náš druhý Péťa (ty 2 chybějící musíme brzy doplnit :) ) a Eli oba díly a všechny ty postavy v nich miluje:) Nejvíc samozřejmě "haf" "mau" a "va" :D

Tento 4. díl je ideální knihou pro děti od 3 let a jejich rodiče:) Klidně si ji ale můžou prohlížet a číst i mladší, Eli je toho zářným příkladem :))


Ve spolupráci s Knihkupectvím Luxor.

Mé hodnocení: 100 %Autor: Marta Galewska-Kustra
Počet stran:  40 s.
Nakladatelství: Pikola
Datum vydání: 2023
Anotace:
Čtvrtý díl Péťových dobrodružství je tu! Tentokrát jede se svou rodinou na prázdniny a procvičuje artikulaci, tedy schopnost správně vyslovovat hlásky. Toto krásné leporelo podporuje rozvoj výslovnosti dítěte a umožní rodičům zkontrolovat, zda jejich dítě mluví správně nebo potřebuje odbornou logopedickou podporu. Pro děti od 3 let.

Publikováno: 06. 12. 2023