Jeden za druhým

Jeden za druhým je pátým dílem série s Robertem Hunterem a já mu jednoduše musím věnovat samostatnou recenzi!

O čem kniha je?

Robertu Hunterovi zavolá neznámý člověk a předá mu informaci o jedné webové stránce, která by neměla uniknout jeho pozornosti. Co se zprvu jeví jako žert, ho po pár minutách pěkně vyděsí - sleduje totiž online popravu neznámé oběti. A volající po detektivovi Hunterovi nechce pouze to, aby se díval, nýbrž aby rozhodl, jak má ona oběť zemřít.. A jedním online přenosem to nekončí. Losangelská policie bude hrát o čas! 

Jak se mi líbila?

Dámy a pánové, toto je prozatím nejlepší díl celé série! Jestli jsem předešlé díly hodnotila nadprůměrně, tak toto je naprostý top strop!

Neuvěřitelně čtivé (ostatně jako všechny jeho knihy), pohlcující, surové, šokující, napínavé (zažila jsem několik infarktových situací) a drsnější ještě víc než kdy předtím! Tuhle knížku nebudete schopni odložit, protože je to vyloženě M A S A K R!

A nejděsivější je na tom skutečnost, že to celé působí neuvěřitelně autenticky! A vlastně by mě ani nepřekvapilo, pokud by se TO někdy odehrálo i v reálu :O 

Podle mého názoru by všichni milovníci krimi příběhů měli vědět, kdo je to Chris Cartera znát jeho tvorbu :)

Mé hodnocení: 100 %


Autor: Chris Carter
Počet stran: 344 s.
Nakladatelství: BB art
Datum vydání: 2015
Anotace:
Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu.
Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci...

Publikováno: 16. 09. 2020