Až na kost

V pořadí už třetí kniha ze série Sayer Altairová.

O čem kniha je?

Sayer Altairová má tentokrát na starost vyřešit záhadné zmizení autobusu plného středoškoláků.. A musí si pospíšit! 

Jak se mi líbila?

Ellison Cooper jednoduše umí :) Zatím mě žádná její kniha nezklamala! A ač bych Až na kost nejspíš zařadila mezi její zatím nejslabší knihu, i tak byla skvělá! Za její jediný nedostatek bych označila pouze několik situací, kdy to prostě bylo už trošku moc přitažené za vlasy a překombinované, takže to pak zbytečně ubíralo knize na autentičnosti a uvěřitelnosti. 

Nicméně já autorčin styl psaní zbožňuju, každá její kniha se čte neskutečně lehoučce, zároveň se ale nikdy nejedná o vyloženě odpočinkovou knihu, ba naopak - její thrillery jsou chytré, promyšlené a jsem si stoprocentně jistá, že potěší i náročnější čtenáře :)

Co se námětu týče - pecka! Neskutečně mě to bavilo. Napínavý, dramatický a ta poslední věta v knize!!! Ó můj bože, nutně, nutně potřebuji další díl! :) 

Ve spolupráci s Knihy Dobrovský.

Mé hodnocení: 80 %


Autor: Ellison Cooper
Počet stran: 364 s.
Nakladatelství: Vendeta
Datum vydání: 2021
Anotace:
V samostatném románu Až na kost autorky Ellison Cooper se ve Washingtonu ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost.
Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná agentka Sayer Altairová konečně svůj život budovat znovu od začátku. Její výzkum mozků psychopatů začíná přinášet své výsledky a její podivné malé rodině se daří. Sayeřina nově nalezená spokojenost se však ocitá v ohrožení, když je povolána k vyšetřování případu zavražděné dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v kruhu zvířecích figurek pod záhadným, krví napsaným vzkazem. Když zjistí, že mrtvé děvče je jedním ze čtyřiadvaceti pohřešovaných středoškoláků, Sayer rychle pochopí, že nic na tomto případu není tak, jak to vypadá.

Publikováno: 13. 08. 2021