Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih

O čem kniha je?

Otevřený a upřímný životopis Matthew Perryho.

Jak se mi líbila?

Přátelé jsou nejlepší seriál všech dob, to je bez debat! Ten je ale v knize zmiňován pouze okrajově (toť informace pro ty z vás, co by si knížku chtěli koupit právě kvůli němu), více se tu Matthew Perry věnuje tomu ohromnému průšvihu - své závislosti.

Dost mě zaskočilo jak moc je Matthew Perry "rozbitý" a s jakými myšlenkami se celý život potýká.. Člověk má někdy o hercích fakt zkreslené představy, já ho měla zafixovaného jako toho vtipného pohodáře Chandlera Binga a ani mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak...

Skvělý text, který mě dost zasáhl, byl to takový exkurz do mysli závislého člověka, zároveň je to ale vykompenzované vtipnými momenty ze života velmi zajímavého člověka.

Určitě se objeví v seznamu nejlepších knih roku :) Jen škoda toho překladu - takových překlepů..:/ s tím si někdo nedal moc práce.

#sorrynotsorry


Mé hodnocení: 100 %


Autor: Matthew Perry
Počet stran: 333 s.
Nakladatelství: Bourdon
Datum vydání: 2022
Anotace:
Hvězda oblíbeného seriálu Přátelé nás ve svém otevřeném, vtipném a nesmlouvavě upřímném životopise zavede nejen do zákulisí natáčení legendárního sitcomu, ale i vlastního boje se závislostí.
Matthew Perry nechává ve svém výjimečném životním příběhu čtenáře nahlédnout do nahrávacího studia nejúspěšnějšího komediálního seriálu všech dob a zároveň se otevřeně svěřuje se svým bojem se závislostí. Jedinečným stylem, s bezmeznou upřímností a svým typickým humorem barvitě líčí podrobnosti z celoživotního zápasu se zdravotními problémy a odhaluje, co k nim přivedlo člověka, kterému alespoň na první pohled nemůže v životě nic chybět.
Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih je nezapomenutelný osobní příběh, ve kterém autor sdílí nejintimnější podrobnosti o ztracené lásce, o nejtemnějších hodinách svého života a o těch nejlepších přátelích.
Neotřesitelně upřímná, dojemná a zároveň vtipná – autobiografie, na kterou nejen fanoušci seriálu Přátelé netrpělivě čekali.

Publikováno: 08. 04. 2023