Dogman

Jste-li milovníci komiksů (a já si myslím, že byste jimi být měli) a především pak komiksů pro děti, pak je Dogman naprosto jasným tipem na knížku pro Vás!

O čem kniha je?

Hlavním hrdinou příběhu je tak trochu člověk a tak trochu pes (pokud Vás zajímá, jak k tomu došlo, pak si tento supr čupr komiks budete muset přečíst, haha).

Jmenuje se Dogman a je obranář zákona se srdcem na pravém místě. Ve svém rodném městě bojuje proti zločinu, ale občas to nemá zrovna jednoduché. Ovšem díky své kuráži si se vším zatím dokázal hravě poradit :)

Jak se mi líbila?

Dogman je opravdu velmi milý a svižný komiks, který na Vás dýchne tu správnou bezstarostnou náladu a Vy se u něj perfektně zrelaxujete. Navíc je neskutečně vtipný a věřím, že cílovou skupinou v tomto případě nejsou pouze děti, ale bude bavit ty odrostlejší a i ty zcela odrostlé :D A to především díky autorovu smyslu pro humor. Skvělé kresby tomu všemu dodávají další plusové body, kterých si ode mě už i tak získal požehnaně. 

Co dodat závěrem? Už chci další díly! :) 

Mé hodnocení: 100 %


Autor: Dav Pilkey
Počet stran: 240 s.
Nakladatelství: Pikola
Datum vydání: 2019
Anotace:
Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu!
Přichází nový obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum...a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? Překoná nástrahy svých nepřátel i nelibost popudlivého velitele? Zvládne ovládnout svou nezkrocenou povahu? A blechy?
Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší novou sérii o Pesodlakovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích nejprodávanějších knih.

Publikováno: 16. 04. 2019