Tajemství krve

Mám tu pro vás další tip na skvělý thriller - Tajemství krve!

O čem kniha je?

Nadějné lyžařce překazí závod pád a jak se později ukáže, je to to nejmenší, co by ji mělo trápit. Nejenže musí řešit závažné zdravotní komplikace, ale na povrch vylézají dávná tajemství, která jsou při nejmenším znepokojující...

Jak se mi kniha líbila?

Tohle byl taaak skvělý thriller plný komplikovaných vztahů, rodinných dramat, tajemství a napínavých scén. Příběh mě vtáhl už od první stránky a nejvíc na něm oceňuji originální námět a celkově prostředí, ve kterém se děj odehrává. Navíc bylo vidět, že autorka měla skvěle propracovaný logický rámec příběhu, takže i když se mohlo zdát, že je vše nějak zvláštně pomotaný, tak vám to nakonec dávalo smysl. Moc mi vyhovoval i autorčin styl psaní - jednoduchý, velmi čtivý, takže ty stránky ubíhaly neuvěřitelně rychle. Hledáte-li nějakou napínavou knihu, která vás pohltí tak, že zapomenete na starosti těch šílených dnů posledních měsíců, tohle je ta pravá volba.

Vůbec se nedivím tomu vysokému hodnocení na Goodreads, i já budu Tajemství krve hodnotit vysokým počtem! :)

Ve spolupráci s Nakladatelstvím LEDA.

Mé hodnocení: 90 %


Autor: J. T. Ellison
Počet stran: 472 s.
Nakladatelství: Leda
Datum vydání: 2020
Anotace:
Jediný okamžik může změnit život navždycky.
Mindy Wrightová je vynikající závodní lyžařka – až do chvíle, kdy těžká havárie na sjezdovce ukončí nejen její závodní kariéru, ale málem i její život. Při operaci pak lékaři zjistí, že trpí zákeřnou nemocí krve a že má jedinou naději: transplantaci kostní dřeně. Dárci by mohli být rodiče, ale testy dědičnosti ukáží, že Mindy ve skutečnosti není jejich dcera.
Hledání pravdy rodinu rozdělí a jednoho jejího člena dovede až k vraždě…

Publikováno: 22. 12. 2020