Dokud dýchám

O čem kniha je?

Pokračování young adult thrilleru Pamatuj na smrt - je tedy potřeba mít ho přečtený, než se pustíte do druhého dílu :)

Jak se mi líbila?

Já už #youngadult téměř nečtu, ale když jde o knížku Aleše Novotného, tak tu výjimku ráda udělám! Jako vždy perfektně napsané, čtivé, napínavé, se skvěle vykresleným prostředím i postavami! První díl je pro mě ale stále nepřekonatelný :)

Tuhle sérii moc doporučuji - děj se odehrává v malém městečku, hlavní hrdinové jsou středoškoláci a řeší záhadné úmrtí..

Největší přednosti knih:

- autorův styl psaní, díky kterému se knihy taak moc dobře čtou!

- parádní ponurá atmosféra

- všechno do sebe zapadá a dává smysl.


P.S. Už se těším na další díl! :)


Ve spolupráci s knihkupectvím Luxor.

Mé hodnocení: 80 %


Autor: Aleš Novotný
Počet stran: 320 s.
Nakladatelství: Yoli
Datum vydání: 2023
Anotace:
Po strašlivých loňských událostech to vypadá, že v městečku Tišiny konečně nastal klid. Jen Adam si stále dělá starosti o svého mladšího bratra Martina, který se izoloval od zbytku světa. Pak ale na stěnu jejich domu někdo napíše rudý výhružný vzkaz a pachatel se podepíše jako sériový vrah, který Adama před třinácti lety unesl. Zároveň se v sousední vesnici ztratí malá holčička, a zatímco po ní Adam s kamarády zkoušejí pátrat, je v místním parku nalezeno tělo studenta Jakuba. Adam zjišťuje, že oběť by mohla mít spojitost s loňskými vraždami. Ale jakou? Pachatel je přece po smrti, tak kdo stojí za tak hrůzným činem? Na povrch vyplouvá nejedno temné tajemství, které mělo zůstat skryto… Pokračování young adult thrilleru Pamatuj na smrt.

Publikováno: 06. 05. 2023