Tarantino o Quentinovi

O čem kniha je?

Necenzurovaný komiksový výlet do duše slavného režiséra. 

Jak se mi líbila?

Top top top top top!!!

Graficky perfektní, nadupaný informacemi, byla jsem fakt překvapená, že jsem se dozvěděla spoustu nových věcí, to jsem nečekala:)) Třeba proč už se Uma Thurman po Kill Bill neobjevila a nejspíš ani neobjeví v žádném Tarantinově filmu? S tím souvisí otázka - jaký byl Tarantinův nejhorší den v životě? Co si mají diváci myslet o scéně Bruce Leea v Tenkrát v Hollywoodu? Jak se Quentin vyjádřil k tomu průseru s Weinsteinem? Jak reagoval Samuel L.Jackson a Leonardo DiCaprio na své role v Djangovi? Kdo je podle Tarantina jeho nejlepší postava, kterou vytvořil?

Já jsem totálně nadšená, užívala jsem si každou jednu stránku! Miluju, Tarantino je můj největší #crush #idol #platonickalaska navíc mu ta režie fakt jde:)))))

A že spousta lidí kritizuje jeho filmy, že "jsou tak moc plné násilí? Proč jen do nich cpe tolik násilí?"

Jak řekl sám QT "Because it's so much fun"! :))))))


Mé hodnocení: 100 %


Ukázka:Autor: Amazing Améziane
Počet stran: 240 s.
Nakladatelství: Garamond
Datum vydání: 2023
Anotace:
Necenzurovaný komiksový výlet do duše slavného režiséra. Vizionářský filmař. Popkulturní ikona. Kontroverzní provokatér. Pošuk z videopůjčovny. Se jménem Quentina Tarantina se pojí mnoho divokých přízvisek, ale skutečně ho poznáte jen prostřednictvím jeho děl. Připomeňte si s tímto komiksem filmy, které kinematografii změnily jednou provždy! Během krvavé jízdy kompletní Tarantinovou tvorbou odhalíte jeho inspiraci, životní příběh, tutlané historky z natáčení i šťavnaté detaily z Hollywoodu. Pro obdivovatele tarantinovek i vášnivé cinefily naprostá nezbytnost.

Publikováno: 09. 02. 2024