Nikdy, nikdy

*Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce s Knihkupectvím Luxor za účelem recenze :)

O čem kniha je?

Charlie Wynwoodová a Silas Nash byli od narození nejlepšími přáteli, dokud se do sebe ve čtrnácti letech nezamilovali a nestali se něčím mnohem víc. Počínaje dnešním ránem jsou si ale naprosto cizí. Všechny jejich vzpomínky na to, kým byli a jaký pár společně tvořili, jsou fuč. Vytratily se. Nezbývá než odhalit pravdu o tom, co se jim stalo a proč k tomu došlo..

Jak se mi líbila?

Co bych na knize vypíchla? Četlo se to velice dobře, přesně tak, jak jsme u Colleen zvyklí :) Děj se točil primárně okolo vztahů a rozhodnutí, která někdy nedopadnou zrovna nejlíp. Bavily mě hlavní postavy, ta chemie mezi nima byla super:)

Naopak mi moc nesedlo to mysteriózno, ta nereálná zápletka, na to u Colleen nejsem zvyklá.. takže upozorňuji, tahle knížka je v tomhle přeci jen trochu jiná:)

Nikdy, nikdy bych označila jako takovou "pohádku pro náctileté", s tím je k tomu potřeba přistupovat, ač nejsem cílová skupina, tak Colleen čtu hodně a ráda, tady mi ale chybělo to, kdy se mě příběh v některé jeho části fakt dotkne, zasáhne, kdy se v něm krom romantických vztahů řeší i závažnější témata.

Příběh to nebyl špatný, jen mi nesedla ta mysteriózní linka.

I tak to jako oddechové čtení splnilo účel:))


Mé hodnocení: 60 %Autor:  Colleen Hoover, Tarryn Fisher
Počet stran: 360 s.
Nakladatelství: YOLI
Datum vydání: 2024
Anotace:
Bestsellerové autorky Colleen Hooverová a Tarryn Fisherová spojily síly a společně napsaly naprosto jedinečnou romanci s mystery zápletkou.
Charlie Wynwoodová a Silas Nash byli od narození nejlepšími přáteli, dokud se do sebe ve čtrnácti letech nezamilovali a nestali se něčím mnohem víc. Počínaje dnešním ránem jsou si ale naprosto cizí. Všechny jejich vzpomínky na to, kým byli a jaký pár společně tvořili, jsou fuč. Vytratily se. Nezbývá než odhalit pravdu o tom, co se jim stalo a proč k tomu došlo. Ale čím víc o sobě zjišťují, tím těžší je pro ně pochopit, proč byli vůbec kdy spolu. Vzpomenout si někdy může být horší než zapomenout…

Publikováno: 02. 07. 2024