Zima: Obrázkové příběhy

O čem kniha je?

Po knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti.

Jak se mi kniha líbila?

Anotace prozrazuje, že tahle knižní série se věnuje všem ročním obdobím. A že v každém díle jsou stejné postavy, takže s dětmi můžeme sledovat, jak se během celého roku jejich životy mění a přizpůsobují danému období.

My začali Zimou a musím říct, že to je přesně kniha pro Eli, ona miluje tyhle obrázkové knihy, když v nich může hledat, ukazovat a já jí u toho vypravím různé příběhy:) Navíc oceňuji i ty detaily kresby, která je teda mimochodem taky moc povedená! Za mě velké doporůčo na tuhle krásnou, velkou tematickou knihu.


Ve spolupráci s MegaKnihy.cz

Mé hodnocení: 100 %


Autor: Rotraut Susanne Berner
Počet stran: 16  s.
Nakladatelství: Paseka
Datum vydání: 2013
Anotace:
Po knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. V předvánoční atmosféře se opět setkáte s některými starými známými a kamarády z předchozích tří úspěšných knížek. Přibudou další postavy, věci a zvířátka. Jen místo zůstává stejné: město s ulicemi, domy, s tržištěm, obchody, k tomu park a nedaleký statek. Podívejte se, co všechno se v Zimě děje!

Publikováno: 01. 01. 2024